Informace o nás

Jsme česká firma provozující rekreační zařízení Hotel ALFA v blízkosti areálú Ski park Červená Voda a Ski resortu Dolní Morava . V naší nabídce najdete jak pobytové nabídky v letních tak v zimních měsících se zaměřením na cenově dostupnou a kvalitní rekreaci . V Hotelu ALFA je k dispozici pujčovna dětských el.vozítek pro vnitřní i venkovní užití , Jízdních kol ,  čtyřkolek a automobilů.

Hotel ALFA  nabízí kvalitní ubytování s vlastní restaurací specializovanou na tradiční českou kuchyni , barem a možností využití hotelového mini fitcentra.

Hotel ALFA zajišťuje celoročně dopravu hotelovým skibusem, s pravidelnými odjezdy od hotelu  na sjezdovky v okolí včetně dopravy zpět.

Hotel ALFA zahajuje v tomto roce výstavbu srubových chat rodinného tipu s vlastními pozemky ,určených k celoročnímu využití s možností odkoupení , dlouhodobého i krátkodobého pronájmu  nebo přímého profinancování přímo od Residence ALFA s.r.o. za  seriozních podmínek .

 

Naši zákazníci

Náš Hotel ALFA využívají k rekreačním pobytům jak rodiny s dětmi, tak zaměstnavatelé , zájmová sdružení a v neposlední řadě vrcholoví sportovci.
Dispozice našeho Hotelu ALFA skýtá mnoho možností využití jak v letních tak i v zimních měsících.

 

 

Fotka z oddílu Moje fotky – 2
Fotka z oddílu Moje fotky – 4
Fotka z oddílu Moje fotky – 5
 
Horní Orlice 10 561 69 Červená Voda
725 062 624 (Mobilní)hotelalfa.webnode.cz
 
 
Profilová fotka uživatele HotelALFA Horní Orlice
Cenově dobré, tepla jídla po cely den,pujčovna kol a čtyřkolek,čisté ubytování v bytech k dluhodobému i na pokojích ke krátkodobému. SKY Areály v dosahu.
 
Profilová fotka uživatele Lumír Svoboda
Lumír Svoboda
recenzováno před týdnem
Velmi dobrá kuchyně , vynikající ubytování cenově velmi příjemné.